top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autorasaltex

bielizna dla panów z brzuszkiem - cz.II


Kontynuując wątek bielizny dla panów z brzuszkiem, chcielibyśmy przybliżyć walory użytkowe naszych slipów, bokserek oraz kalesonów.

Dolne części bielizny, aby były postrzeganie jako komfortowe, muszą m.in. dobrze trzymać się w pasie, a jednocześnie użytkownik nie powinien odczuwać żadnego ucisku. Najczęściej w slipach czy bokserkach męskich jest umieszczana w pasie standardowa guma w tunelu lub do górnej krawędzi bielizny doszywana jest guma tkana. W obu tych rozwiązaniach guma jest zszywana na krawędziach, co może być dla użytkownika mniej lub bardziej wyczuwalne. Osoby o bardzo wrażliwej skórze mogą odczuwać znaczny dyskomfort, ponieważ przy długim noszeniu bielizny łączenie gumy może się odciskać na skórze, uwierać lub w inny sposób powodować brak komfortu. Wszak bieliznę mamy na sobie przez kilkanaście godzin dziennie.

Zaletą bielizny e.CLASSIC jest użycie tzw. elastonu zamiast tradycyjnej gumy.

Jest to specjalny rodzaj dzianiny, dzianej na okrągło, a więc bez łączeń na boku, z tej samej przędzy co dzianina zasadnicza, lecz z kilkunastoprocentową zawartością dorlastanu. Dodatek dorlastanu daje elastyczność, przez co elaston dobrze trzyma się ciała, bielizna nie zsuwa się z pasa podczas noszenia. Większy udział surowca naturalnego niż w standardowej gumie powoduje, że elaston jest o wiele bardziej miękki w dotyku niż zwykła czy tkana guma.

Takie rozwiązanie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem u najbardziej wymagających użytkowników - mamy bokserki czy slipy na sobie, a w pasie nic nie uwiera, ani się nie wrzyna. Te zalety czynią naszą bieliznę rozpoznawalną spośród innych marek oferujących slipy, bokserki oraz kalesony.

Kolejnym atutem naszej bielizny z linii e.CLASSIC jest brak szwów bocznych.


Dzianinę na naszą bieliznę wytwarzamy we własnym zakładzie, na maszynach pozwalających na produkcję dzianin w worku o różnych średnicach. Dzianina na poszczególne rozmiary jest wykonywana na różnych maszynach, co powoduje, że proces produkcji jest pod wieloma względami bardziej skomplikowany i utrudniony. Jednak zdecydowaliśmy się klasyczną bieliznę bawełnianą wykonywać w tej technologii, ponieważ wielu użytkowników docenia komfort noszenia bielizny bez szwów bocznych.

Taka bielizna doskonale przylega

do ciała, a na bokach nie tworzą się fałdy czy zgrubienia.

Zalety użytkowania takiej bielizny doceniają zarówno panowie o mocnej budowie ciała, jak również mężczyźni o sylwetce standardowej.

Comments


bottom of page