top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autorasaltex

bielizna dla panów z brzuszkiem

Zaktualizowano: 13 sie 2020


Rozmiary MAX w kolekcji bielizny męskiej e.classic

Wygoda, funkcjonalność, komfort użytkowania bielizny to cechy, na które zwracamy uwagę

przy projektowaniu modeli. Bierzemy pod uwagę różne typy sylwetek, nie wszyscy mężczyźni mają taką samą budowę, jak zakładają standardowe tabele wymiarów. Wzrost i obwód nie muszą zawsze powiększać się w takich samych proporcjach.


Pan średniego wzrostu, ale bardziej korpulentny, nie znajdzie w standardowych rozmiarach bielizny dobrze dobranej dla swojej sylwetki, gdyż np. koszulka o odpowiedniej długości będzie

za szczupła, natomiast zakup koszulki w większym rozmiarze również nie będzie dobrym rozwiązaniem. Koszulka większa o jeden lub nawet dwa rozmiary będzie wprawdzie odpowiednia na szerokość, ale będzie za długa oraz będzie miała zbyt głęboko wykrojony dekolt oraz pachy.

W tak dobranym rozmiarze koszulki z pewnością nikt nie będzie się czuł komfortowo.


Wprawdzie bielizna jest pod ubraniem, ale nasze samopoczucie cierpi, gdy mamy świadomość, że nasza bielizna nie leży dobrze na sylwetce i nie wyglądamy tak, jak byśmy chcieli.


Dla sylwetek odbiegających od sztywnych kanonów i standardowych tabel wymiarów mamy -

jako nieliczni - rozwiązanie w postaci dodatkowych rozmiarów tzw. rozmiarów MAX – Mmax, Lmax, XLmax, czyli o długościach odpowiadających rozmiarom M, L,  XL, ale szerszych obwodach.

Dla przykładu: dla pana o wzroście 172 cm i obwodzie w klatce piersiowej ok. 102 -108 cm cm odpowiednim rozmiarem koszulki, slipów czy bokserek będzie rozmiar Mmax.

Standardowy rozmiar M jest dobry na długość, ale będzie za szczupły, natomiast koszulka

w rozmiarze L byłaby również nieco za szczupła, zbyt długa, a podkroje dekoltu i pach za głębokie.


O dodatkowych cechach naszej bielizny e.Classic, które powodują, że jest to bielizna wyjątkowo wygodna dla panów z brzuszkiem, napiszemy w kolejnym blogu.Modele bielizny męskiej z serii e.Classic dostępne w poszerzonej rozmiarówce:

Comments


bottom of page